Informacje techniczneMapa serwisuSprawdź dojazdPoleć stronę
wybierz język strony:
PLENDE
Firma

Systematyczne udoskonalanie z wykorzystaniem już zdobytych doświadczeń jest podstawowym założeniem firmy KLINKIER-GRZELAK, któremu podporządkowane są nasze starania i możliwości.  W tym celu stale optymalizujemy, rozszerzamy i wzbogacamy zakres dostępnych produktów o nowe rozwiązania..
Już od 1994 roku kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie:
- elewacji klinkierowych
- renowacji zabytkowych budowli
- zabezpieczeń Antygrafitty
- zabezpieczeń przed wnikaniem wilgoci i powstawaniem wykwitów
- naprawy nowych elewacji klinkierowych i utrzymaniu estetycznego ich wyglądu.
- dystrybucji materiałów budowlanych.
Staramy się zapewnić naszym klientom pełną obsługę. Sukces jaki osiągneliśmy zawdzięczamy przede wszystkim doskonałej organizacji, zaangażowaniu, fachowej wiedzy naszego zespołui indywidualnemu i podejściu do każdego klienta. Każdy realizowany projekt jest wykonywany w oparciu o zdobyte wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najlepszych technologi. W trosce o każdego klienta bezpośredni nadzór nad kadrą wykonawczą i jakością jej prac sprawują sami właściciele. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom komfortu i pewności w wykonaniu powierzonego zadania. Gwarantujemy atrakcyjną i ciekawą ofertę handlową, pełną logistykę i profesjonalną obsługę, a to wszystko w miłej, sympatycznej i przyjaznej atmosferze.
Firma Klinkier-Grzelak dzięki swoim osiągnięcim stała się cenioną firmą w dziedzinie klinkieru i zajmuje czołową pozycję rynku polskim.
(c) Copyright 2009 by Klinkier-Grzelak
     Zakład Usługowo Handlowy Marcin Grzelak