Elewacje klinkierowe murowane

Elewacje klinkierowe murowane

Elewacje z cegły klinkierowej są wyjątkowo solidne i zapewniają estetyczne wykończenie budynku. Dzięki nim budynki zyskują wyrazisty charakter. Są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu zachowują swój dobry wygląd przez wiele lat. Doskonale chronią budynek przed czynnikami atmosferycznymi.

Szeroki wybór cegieł klinkierowych pozwala na uzyskanie oryginalnego efektu estetycznego. W ten sposób można realizować najbardziej fantazyjne projekty na wszystkich rodzajach budynków.

Cegła klinkierowa należy do materiałów budowlanych najbardziej odpornych na warunki atmosferyczne. Fasada klinkierowa nie wymaga dodatkowej konserwacji, a mimo to służy przez lata. Mur licowy z cegły klinkierowej jest komfortowy w użytkowaniu a utrzymanie go w dobrym stanie, ogranicza się jedynie do okresowego przemywania ściany czystą wodą.

Naturalny materiał zapewnia optymalny mikroklimat i zwiększa właściwości termoizolacyjne budynku. Dzięki temu w ciepłych miesiącach, w domu jest chłodno, a w zimowych ciepło nie przedostaje się na zewnątrz budynku. Zastosowanie elewacji klinkierowej murowanej przyczynia się do mniejszych kosztów ogrzewania.

Zadaj pytanie