Ogrodzenia z klinkieru

Ogrodzenia z klinkieru

Wykorzystanie klinkieru pozwala na atrakcyjne i stylowe odgrodzenie posesji. Ogrodzenie z klinkieru zaliczane jest do najtrwalszych, ze względu na wysoki poziom odporności na warunki atmosferyczne. Wyjątkowa estetyka i walory użyteczne powodują, że otoczenie domu prezentuje się prestiżowo przez wiele lat.

System montażu cegły klinkierowych pozwala na wykonanie ogrodzenia pełnego lub przy zastosowaniu efektownej podmurówki. Cegłą można zabudować same słupki, co ogranicza koszty, a jednocześnie zapewnia estetyczny wygląd. Materiał można łączyć z metalowymi przęsłami, drewnianymi sztachetami.
Na uzyskanie pożądanej estetyki pozwala możliwość wyboru barwy, kształtu, rozmiaru i faktury cegieł klinkierowych. Ogrodzenie z klinkieru uwypukla walory estetyczne zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych domów.
Ogrodzenie z cegły klinkierowej jest trwałe, solidne i nie wymaga dodatkowych prac konserwacyjnych. Jest łatwe w utrzymaniu i przez wiele lat nie zmienia swojego estetycznego wyglądu.
Ogrodzenie przy zastosowaniu cegły klinkierowej, nie niszczeje pod wpływem mrozu i nie odbarwia się na skutek działania promieni słonecznych. Jest również odporne na uszkodzenia, co ma szczególne znaczenie przy tego typu inwestycji.

Zadaj pytanie