O naszej firmie

O naszej firmie

Dajemy gwarancję

Jesteśmy z Wami już od 1994 roku. Obecnie każdy realizowany projekt jest wykonywany na podstawie wcześniej zdobytych doświadczeń z wykorzystaniem najnowszych technologii. Stale optymalizujemy, rozszerzamy i wzbogacamy zakres dostępnych usług i produktów o nowe rozwiązania. Posiadamy odpowiedni potencjał, aby realizować nawet największe inwestycje.

Dajemy możliwości

Dokonujemy montażu oraz napraw elewacji i ogrodzeń klinkierowych. Dbamy o bieżące utrzymanie ich estetycznego wyglądu. Z myślą o naszych klientach otworzyliśmy sklep internetowy, gdzie można wybierać spośród setek materiałów uznanych producentów – naszych partnerów biznesowych.

Dajemy nasze słowo

Sukces, jaki osiągnęliśmy, zawdzięczamy przede wszystkim doskonałej organizacji, zaangażowaniu i fachowej wiedzy naszego zespołu. Dbamy o komfort naszych klientów poprzez sumienne wykonywanie powierzonych zadań. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i konsultacje. Naszym priorytetem jest zachowanie wcześniej ustalonych terminów prac.

Dajemy najwyższą jakość

Osiągnięcia Klinkier-Grzelak na arenie ogólnopolskiej sprawiły, że staliśmy się docenianą firmą w dziedzinie klinkieru, nie tylko na rynku lokalnym, ale również w całej Polsce. Obecnie zajmujemy czołowe miejsce wśród liderów branży elewacji klinkierowych.